Z činnosti Městské policie Unhošť v měsíci červenci 2012

Tisk PDF

Z činnosti Městské policie Unhošť v měsíci červenci 2012.
-    6.7. 2012 byl strážníkům Městské policie Unhošť oznámen úhyn ryb v rybochovném zařízení v Unhošti, hlídka na místo ihned přivolala policisty Obvodního oddělení Unhošť a HZS Kladno, věc je prošetřována pro podezření z trestného činu ohrožení životního prostředí.
-    10.7. 2012 v 17:00 hod. oznámil na telefon Městské policie Unhošť anonym, že u kynologického klubu někdo střílí z malorážní pušky. Hlídka na místě zjistila, že zde unhošťský mladík zkouší speciálně upravenou vzduchovku s laserovým zaměřováním. Věc byla na místě předána Policii ČR pro podezření z trestného činu nedovoleného ozbrojování.
-    14.7. 2012 v 08:55 hod. byl strážníkům opět oznámen úhyn ryb na rybochovných zařízeních v Unhošti. Voda v rybnících silně zapáchala a na hladině plavaly mrtvé ryby. Škoda, kterou na místě rybáři předběžně vyčíslili činila cca. 50.000,- Kč. Na místě prováděla šetření Policie ČR a Odbor životního prostředí Kladno.
-    Dne 18.7. 2012 v 16:45 hod. kontrolovali strážníci při společné akci s Policisty OO Unhošť vozidlo. Provedenou lustrací bylo zjištěno, že řidič je celostátně hledanou osobou.
-    Dne 27.7. 2012 v 18:00 hod. oznámil operační důstojník Policie ČR, že ve směru od Jenče do Unhoště jede šedý Mercedes, který řídí žena, která za jízdy popíjí z lahve vodku. Hlídka strážníků uvedené vozidlo zastavila v Unhošti před restaurací Obecnice. Řidička hlídce sdělila, že má vysloven zákaz řízení . Při dechové zkoušce bylo zjištěno, že řidička má v dechu více než jednu promili alkoholu. Věc byla proto předána Polici ČR pro podezření z trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí a ohrožení pod vlivem návykové látky. Je však zarážející, že tato nezodpovědná žena ve svém vozidle vezla své dvě malé děti.
-    Dne 28.7. 2012 v 02:50 hod. požádala Policie ČR strážníky o pomoc při zákroku proti podnapilé osobě, která v Unhošti před barem TREZOR ohrožuje kolemjdoucí nožem. Strážníci tuto osobu předvedli za použití donucovacích prostředků na Obvodní oddělení v Unhošti, kde ji předali k dalšímu opatření.
-    V průběhu měsíce červenec 2012 strážníci odchytili 12 volně pobíhajících psů, 11 z nich se podařilo vrátit majitelům a jeden byl umístěn do psího útulku Na Bouchalce.
-    V průběhu měsíce červenec 2012 strážníci opakovaně kontrolovali dodržování zákazu vjezdu v ul. Na Radlici. Bylo zde uloženo několik blokových pokut. Proto upozorňujeme, že tyto kontroly budou i nadále pokračovat.
Velitel MP, Petr Kropáč

 
/div