Z činnosti Městské policie Unhošť

Tisk PDF

      Dne 1. ledna 2013 v 17:40  hodin oznámili rodiče pohřešování nemocného syna (trpí Parkinsonovou chorobou). Syn údajně odešel z domu v místě pobytu a dosud se nevrátil. Hlídka mladíka zná podle místní znalosti, ve věci se spojila s hlídkou Policie ČR OO Unhošť a společně prohledávali město. Mladíka si povšiml známý rodiny v 18:10 hodin v ulici Karlovarská v Unhošti a odvedl jej k rodičům. Ke zranění mladíka ani k jiné škodě nedošlo.

 

     Dne 7. ledna 2013 v 09:30 hodin hlídka Městské policie Unhošť v ul. Havlíčkova nalezla pár registračních značek z vozidla. Hlídka provedla lustraci registračních značek a bylo zjištěno, že značky procházejí pátráním. Registrační značky byly předány hlídce Policie ČR OO Unhošť k dalšímu opatření.

 

     Dne 20. ledna 2013 v 19:54 hod. oznámil hlídce Městské policie Unhošť operační důstojník Policie ČR, že je v požární nádrži za městským úřadem spadlé osobní vozidlo a hlídku požádal o prověrku. Na místě bylo zjištěno, že řidič vozidla Škoda couval z přilehlého pozemku u vodní nádrže „Koželužka“, na zledovatělém povrchu nezvládl vozidlo a s tímto spadl do nádrže. Na místo přivolána jednotka SDH Unhošť, dále HZS Kladno a záchranná služba. Řidič vozidla byl lehce zraněn. Dechovou zkouškou byla řidiči na místě naměřena hladina alkoholu v dechu ve výši 3,20 promile. Vyproštění vozidla z nádrže trvalo až do 22:00 hodin. Věc si na místě převzal výjezd DI Kladno a hlídka Policie ČR OO Unhošť.

 

     Dne 21. ledna 2013 v 16:45 hodin si hlídka Městské policie Unhošť v ul. Wolkerova všimla zaparkovaného osobního vozidla Opel AGILA, dle sdělení místních obyvatel zde bylo toto vozidlo zaparkováno již několik dní. Hlídka provedla lustraci, kterou bylo zjištěno, že vozidlo prochází pátráním. Hlídka na místě vyčkala do příjezdu Policie ČR které vozidlo předala k dalšímu opaření.

 

     Dne 21. ledna v 22:42 hodin oznámil občan města Unhošť, že na Václavském náměstí v Unhošti dochází ke rvačce. Hlídka ihned vyjela na místo. Zde byli zjištěni dva muži, kteří na sebe pokřikovali. K fyzickému kontaktu mezi nimi nedocházelo. Hlídka u obou mužů zjistila jejich totožnost a následně byly upozorněni na to, že je již pozdní hodina a oni svým jednáním ruší noční klid. Po tomto se oba z místa rozešli.

 

 

UPOZORNĚNÍ! V průběhu měsíce ledna a února 2013 budou hlídky Městské policie Unhošť kontrolovat zaparkovaná vozidla, která odpovídají definici vraku na veřejných prostranstvích v majetku města a budou podle zákona tato vozidla označovat jako vraky. Upozorňujeme občany, že za takto zaparkované vozidlo(vrak) lze ve správním řízení uložit pokutu do výše 300 000,-Kč.

 

 
/div