Jaro a léto SDH Unhošť

Tisk PDF

Jarní a letní měsíce jsou již tradičně hojné na počet výjezdů hasičských jednotek. Také jednotka našeho města měla několik zásahů jak v našem katastru tak i v okolí. Jen od začátku roku do konce prázdnin jsme byli vysláni celkem k osmatřiceti výjezdům. Prázdniny jsou již po léta pro hasiče jen plno práce u zásahů, hodně práce na údržbě techniky, ale i odpočinek, dovolené a věnování se rodinám.
     V květnu jsme likvidovali požár lesa na Kožovce, padlý strom u Bulhara, byli jsme vysláni k požáru opuštěného objektu na šrotišti v Kladně a k dopravní nehodě v Pl.Újezdě. V červnu byl požár staré hájovny na Kožovce, požár trafostanice na Dědkově Mlýně, hořela také autodílna na Červeném Újezdě, skládka v obce Chyňava a jednou jsme byli na záloze na stanici HZS Kladno. V červenci naše jednotka vyjížděla na Červený Újezd – Hájek k požáru osob.automobilu, na Hřebenka na dopr.nehodu náklaďáku a osob.auta, opět na Hájek, kde hořel nákladák s obilím a následně začalo hořet ještě neposekané pole o rozloze asi pěti hektarů. V srpnu jsme likvidovali požár lesa v bývalém vojenském objektu u Horního Bezděkova, požár pole u Hřebče,požár trávy u R 6 u Braškova a poslední prázdninový zásah byl naší jednotce vyhlášen 26.8.v 20:33 hod. a to k dopravní nehodě za Unhoští směrem na Jeneč.
      Všem hasičům děkuji za jejich volný čas a skvělou práci.
J.Bezděk

Několik odstrašujících záběrů ve fotogalerii.

 
/div